malta

„OBRONA WIARY I POMOC POTRZEBUJĄCYM” to hasło przewodnie Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna, którego  wolontariuszy gościliśmy ponownie w naszej szkole. Tym razem uczniowie klas 3 zostali zapoznani  z ideą Stowarzyszenia, zasadami uczestnictwa oraz formami działalności.
Spotkania z młodzieżą dotyczyły również umiejętności praktycznych czyli  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć wyposażenie karetki Stowarzyszenia.
Dziękujemy wolontariuszom za  przeprowadzenie spotkań z uczniami, w czasie których mieli oni możliwość poznania wolontariuszy  prawdziwie i do końca zaangażowanych w pracę na rzecz innych. Wolontariuszy , dla których idea niesienia pomocy jest pięknym przepisem na życie.

Dziękujemy i życzymy powodzenia 🙂