warsztaty

16 grudnia klasa 2A wczesnym rankiem wyruszyła na ostatnie w tym roku kalendarzowym warsztaty w szkole Językowej Accent Language School w Krakowie.

Kraków przywitał nas lekkim mrozem i przepięknym, zimowym słońcem, więc nastroje mieliśmy bardzo pozytywne.

1

Tematyka zajęć, zarówno z języka niemieckiego, jak i angielskiego, wpłynęła na nas kojąco. Na warsztat wzięliśmy tym razem Święta Bożego Narodzenia oraz postanowienia noworoczne.

Po raz kolejny inwencja twórcza prowadzących mile nas zaskoczyła J. Były pachnące pierniczki, jemioła i wspólne kolędowanie. Nie zabrakło życzeń w naszych ulubionych językach, które mamy nadzieję, z każdym dniem stają się coraz mniej obce…

Były zabawy ruchowe i gry, które nigdy się nam nie nudzą. Każdy stworzył niepowtarzalną kartkę świąteczną, którą obdarował kolegę lub koleżankę z klasy.

Jak zwykle miło, twórczo i intensywnie wykorzystaliśmy czas .

Po warsztatach udaliśmy się na kolejną wspaniałą ucztę duchową; zwiedziliśmy bowiem niezwykłą wystawę Van Gogh Alive- The Experience.

4

Multimedialna wystawa Van Gogh Alive wędruje po całym świecie. Kiedy dotarła do Krakowa postanowiliśmy ją zobaczyć. Mieści się ona w budynku zabytkowego Dworca Głównego w Krakowie i jest niepowtarzalną okazją do odkrywania twórczości malarza z zupełnie innej perspektywy. Ponad 3 000 dzieł mistrza wyświetlanych jest tu w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie.

5

Każda powierzchnia galerii – ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o tragicznym życiu i twórczości mistrza.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy to wszystko zobaczyć.

Pozdrawiamy 2A