Koncert kolęd i pastorałek 2018

„Zgiełk fajerwerków szybko przemija, pozostaje płomyk – twarz odbita w lustrze znajoma od lat, może bardziej zamyślona, weź opłatek:
„Życzę ci by Dobro mieszkało w twym sercu” pościel żłobek Maleńkiemu i zanuć kolędę, raźniej wam będzie we dwoje”

24 stycznia o godz. 17 sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w salę koncertową. Przy  pięknie przystrojonych świątecznymi dekoracjami stolikach zasiedli goście, rodzice i  nauczyciele. Swoją  obecnością zaszczyciła nas pani Dorota Wójcik, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz dyrekcja naszej szkoły: pani Małgorzata Góra i pan  Piotr Podłęcki. Historię tradycji kolędowania przybliżył wszystkim słuchaczom Ksiądz Maciej Biedroń. W koncercie wystąpili: Jaś Kotyński, Anna Adamczyk, Justyna Wołek, Szymon Kuś, Wojciech Górski,  Alicja Lechowicz, Natalia Idzik,  Karolina Kawa, Aleksandra Klecka, Weronika Pajor, Matylda Bujak oraz goście – nasi młodsi koledzy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3- laureaci szkolnego konkursu kolęd i pastorałek:  Lena Łabno, Zespół z kl. IV a,   Milena Tota, Sonia Węgrzyn,  Szymon Żak, Wojciech Mardosz, Amelia Kozioł,  Julia Zelek, Julia Palej,  Kacper Mikołajek, Zespół z kl. V a, Rozalia Zelek,  Kornelia Woda oraz Kwintet 3+2 z kl VI b.

O dobrą akustykę, brzmienie zadbał  pan dyrektor Piotr Podłęcki oraz pan Łukasz Witek. Dzięki pięknym dekoracjom, scenografii przygotowanej przez  panie Barbarę Surowiecką,  Małgorzatę Grabarz, Barbarę Jawor, Dorotę Kwaśniak, Małgorzatę Siciarz poczuliśmy na nowo klimat i nastrój świąteczny.Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do organizacji tego koncertu. Gratuluję i dziękuję młodym artystom.

Iwona Mikołajek

[youtube]https://youtu.be/4OV5Mj3Yx9I[/youtube]