POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE

06.02.2018 r. uczniowie klas 3 wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku. Celem Targów było zapoznanie uczniów z informacją na temat kierunków kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu brzeskiego w roku szkolnym 2018/2019. Uczniowie mogli obejrzeć stoiska wystawowe promujące każdą ze szkół i uzyskać informacje dotyczące oferty edukacyjnej poszczególnych szkół.
Na koniec zwiedziliśmy pracownie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku.

Karnawał u maluchów

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dzień balu karnawałowego  był długo wyczekiwany przez pierwszaków z naszej szkoły. Wspólny taniec oraz śpiew znanych przebojów dostarczył dzieciom wielu przeżyć i radości. Jedną z atrakcji balu było projektowanie i szycie na miarę stroju karnawałowego. Modele i modelki wraz ze swoimi projektantami wzięli udział w pokazie mody.

Serdecznie dziękujemy starszym koleżankom: Emilce Kowal, Marysi Kraj i Kini Wilk za zorganizowanie i poprowadzenie  zabaw.