Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
informuje, że
odbywają się zapisy do klasy pierwszej  dzieci siedmioletnich, urodzonych w roku 2011.

• Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do klasy pierwszej z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców/opiekunów prawnych (w przypadku wyboru innej szkoły podstawowej, należy poinformować, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało);
  • Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej na wniosek rodziców/opiekunów prawnych– zgodnie z postępowaniem rekrutacyjnym.

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:

1. dowód osobisty rodzica,
  2. dokument zawierający PESEL dziecka,
  3. wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania na stronie internetowej szkoły
    w zakładce rekrutacja lub w sekretariacie szkoły).

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr telefonu 146863290.