Wyniki konkursu „Zbiórka surowców wtórnych” w ramach gminnego konkursu „Brzesko- czysta gmina”

Na terenie szkoły prowadziliśmy w bieżącym roku szkolnym zbiórkę baterii, plastikowych zakrętek, makulatury, elektroodpadów, puszek aluminiowych i plastikowych zakrętek.

Wyniki konkursu (klasy starsze)

Największą ilość baterii zebrał Sebastian Ciuruś z klasy 2c

Największą ilość elektroodpadów zebrał Mateusz Grzyb z klasy 3a

Największą ilość zakrętek, makulatury, puszek i plastikowych butelek zebrał Kacper Leś z klasy 7a

Wyniki konkursu (klasy młodsze)

Największą ilość baterii zebrała Katarzyna Opioła – Wesołowska z klasy 1a

Największą ilość makulatury zebrała Oliwia Chmura z klasy 1a

Największą ilość zakrętek zebrała Anna Ropek z klasy 1a

16 maja na Ranchu Pasja w Brzesku odbyło się podsumowanie konkursu „Brzesko- czysta gmina”, podczas którego otrzymaliśmy podziękowania za realizację zadań konkursowych. W imprezie uczestniczyli uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do zbiórki surowców wtórnych i gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach.