Konkurs z języka niemieckiego

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie z języka niemieckiego. Konkurs składa się z 23 zadań/pytań, dotyczących Niemiec. Każdy ma szansę wygrać. Liczy się spryt, szybkość i umiejętność wyszukiwania informacji.

Konkurs odbywa się z okazji Europejskiego Dnia Języków i jest kontynuacją obchodów tego święta w naszej szkole.

Zaliczyliśmy krakowską Grę Miejską, teraz czas na walkę na własnym podwórku. W czwartek na terenie naszej szkoły pojawią się w różnych miejscach QR Kody (w sumie 23). Należy je odkodować i rozwiązać zadania ukrywające się pod tymi kodami. Gdzie ich szukać? Pomoże wam plan szkoły, na którym zaznaczone zostaną miejsca z QR kodami. Plan szkoły znajdziecie na drzwiach do sali nr 30 oraz na przeszkolonych drzwiach obok pokoju nauczycielskiego.

Zapraszamy!!! To ten moment w życiu ucznia, kiedy użycie telefonu komórkowego w szkole jest uzasadnione, a nawet konieczne!!! Niech wasze telefony będą z wami i nich się na coś przydadzą!!!

Wygra ta osoba, która jako pierwsza poprawnie rozwiąże największą liczbę zadań. Podpisaną kartkę z zadaniami należy oddać do poniedziałku do p. Zwolak
(sala nr 30). Tam zostanie zapisana data i godzina oddania karty.

Niech wygra najszybszy!!!