My w Domu Pomocy Społecznej

różnokolorowe,
te są żółto – złote,
a tamte – brązowe.

Różnokolorowe liście były motywem przewodnim dzisiejszego spotkania z kolegami z DPS. Po raz pierwszy w tym roku szkolnym odwiedziliśmy naszych długoletnich przyjaciół. Po serdecznych powitaniach „przystąpiliśmy do działania”. Kolorowaliśmy liście różnych drzew  dobrze się przy tym bawiąc i pięknie współpracując. Wolontariusze wraz z kolegami wykorzystali pełną paletę barw jesiennych, a ich wspólne prace odzwierciedlają to co dzieje się za oknem. Kolorowa, ciepła  i piękna polska jesień. Pachnąca ,zasnuta nićmi babiego lata a przy tym niezwykle urokliwa i nastrojowa. Wspólnie malowaliśmy, bawiliśmy się, tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Było wesoło, radośnie i bardzo, miło. W przyjaznej atmosferze czas biegnie wtedy  szybko i ani się nie obejrzymy, a już musimy wracać do szkoły.

Do zobaczenia niebawem…

Dziękujemy wolontariuszom za ich zaangażowanie i postawę godną naśladowania. Wszystkim dedykujemy słowa:

„Zatrzymaj się na chwilę, odetchnij pięknem świata.
Zatrzymaj się na chwilę, zauważ swego brata.
Zatrzymaj się na chwilę, nad tym co w sercu kryjesz.
Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl po co żyjesz!”.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariuszy