DNI OTWARTE ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1

21 marca 2019r. uczniowie klas 8 i 3 wzięli udział w Dniach Otwartych ZSP Nr1 w   Brzesku. Zapoznani zostali z planowanymi przez szkołę w roku szkolnym 2019/2020 kierunkami kształcenia, zwiedzili bazę szkoły oraz uczestniczyli w zajęciach otwartych. Zajęcia dotyczyły: spotkania z ciekawą chemią (pokaz doświadczeń chemicznych), językowego escape room, gier i zabaw z językiem niemieckim, tradycyjnej fotografii,  sposobu uwolnienia swojego talentu. Uczniowie poznali ponadto; nowe oblicza ekonomii, zasady wykorzystania profesjonalnego Szkolnego Studia Filmowego do nagrywania materiałów filmowych, zasady udzielania pierwszej pomocy, atrakcje turystyczne regionu – ćwiczyli z mapą topograficzną.

Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta pomoże naszym absolwentom  w wyborze dalszego kierunku kształcenia.