Pierwszaki przygotowały świąteczne przedstawienie :)

W piątek 20 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, podczas to której spotkali się: wszyscy uczniowie, nauczyciele, oraz goszczący rodzice. Część artystyczną pt: „Jest taki dzień, w którym gasną wszystkie spory” przygotowali uczniowie klas: 1a i 1b wraz z wychowawczyniami. Przepiękne przedstawienie świąteczne, taniec aniołków, pląsy, pastorałki i kolędy śpiewane solo oraz grupowo – wzruszyły niejedną osobę. Na zakończenie akademii zostały rozstrzygnięte konkursy: „Na najpiękniejszego aniołka 2019r”, „Kolęd i pastorałek”, „Babie lato w obiektywie”, „Mój słowniczek świąteczny”, „Noś odblaski – będziesz widoczny, będziesz bezpieczny”. Należy podkreślić, że wszystkie konkursy cieszyły się dużym powodzeniem. Uczniowie zadziwiali Jury pomysłowością i talentami.