21 styczeń  – DZIEŃ BABCI
22 styczeń – DZIEŃ DZIADKA

Pamiętajmy o  życzeniach dla naszych babć i dziadków!

Bezpieczne ferie

Bezpieczne zachowania w czasie ferii zimowych oraz aktywnego zimowego wypoczynku były tematem spotkań pana policjanta asp. sztab. S. Gawlika z uczniami klas 0, 1a,1b, 2a i 3a.Pan policjant  przypomniał dzieciom o bezpiecznym zjeżdżaniu na nartach i sankach, jeździe na łyżwach tylko w  dozwolonych miejscach, o poruszaniu się po zaśnieżonych ulicach, o reagowaniu w sytuacjach zagrożenia, przypomniał również numery telefonów alarmowych oraz sposób wzywania i szukania pomocy.

Dziękujemy za cenne rady i obiecujemy, że  postaramy się pamiętać o bezpiecznych zachowaniach tak, aby nasze ferie były zdrowe i bezpieczne. O tym jak zachować się w czasie ferii informują także gazetki szkolne.

20.01.2020 w klasie 0 zagościł pan policjant. Przeprowadził zajęcia dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.