MY ENGLISH MIND MAP

W związku z tym, że 23 kwietnia obchodzony jest DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO zapraszam wszystkich uczniów klasy 5a i 7a do wzięcia udziału
w szkolnym konkursie MY ENGLISH MIND MAP 🙂
Zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła!!!

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
„MY ENGLISH MIND MAP”

1. Adresaci konkursu: uczniowie klasy 5a i 7a Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzesku.
  2. Organizator konkursu:
    nauczyciel języka angielskiego w PSP NR 1 w Brzesku- Agata Kurek.
  3. Cele konkursu:
  • propagowanie twórczości plastycznej i językowej uczniów
  • rozwijanie motywacji do nauki języka angielskiego
  • poszerzanie słownictwa z zakresu języka angielskiego
  • kształtowanie u uczniów umiejętności poszukiwania wiedzy w różnych źródłach i miejscach
  1. Termin dostarczania prac: do 30.04.2020. Prace należy przesłać w formacie WORD, PDF, w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy englishszkola1@wp.pl. W temacie maila należy wpisać imię i nazwisko ucznia.
  2. Zasady uczestnictwa w konkursie:
    a) Uczestnik wybiera jeden z zakresów tematycznych i tworzy do niego mapę myśli (mind map).
    b) Technika wykonania mapy myśli jest DOWOLNA (np. rysunek kolorowy, rysunek graficzny, rysunek wykonany techniką komputerową).
    c) Tematy do wyboru:
  • Food
  • Family
  • Animals
  • Sports
  • Weather
  • House
  • Festivals
  • Body

d) Najlepsze prace zostaną nagrodzone: dyplomami, cząstkowymi ocenami z j. angielskiego oraz drobnymi upominkami. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej i Facebooku szkoły.
    e) Ogłoszenie wyników nastąpi  7 maja br. na stronie internetowej i  Facebooku naszej szkoły.
    f) Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego
    g) Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku uczestnika w celach promocyjnych związanych z konkursem.
  1. Kryteria oceniania:
  • zgodność pracy z tematem
  • poprawność językową
  • pomysłowość i oryginalność ujęcia tematu
  • estetykę i technikę wykonania pracy

Nauczyciel języka angielskiego Agata Kurek

PONIŻEJ PREZENTUJĘ PRZYKŁADOWE PRACE