Szkolny Konkurs Piosenki

Szkolny Konkurs Piosenki  „Śpiewajmy dla Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy urodzin” adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Piosenka powinna być związana z życiem i pontyfikatem Jana Pawła II. Można zaśpiewać ją solo lub w zespole np. rodzinnie lub z koleżanką, kolegą. Wysyłając nagranie audio proszę dołączyć zdjęcie wykonawców, przy pliku video nie trzeba dołączać zdjęć. Najlepsze wykonania  zostaną nagrodzone . Termin wysyłania nagrań upływa 25 maja. Zgłoszenia przyjmuje p. Iwona Mikołajek. Na dysku google w folderze materiały dla uczniów znajdują się pliki z piosenkami i podkładami muzycznymi oraz tekstami z których można skorzystać, a także karta zgłoszenia. Włączmy się w tę akcję, uczcijmy naszego wspaniałego Rodaka i zaśpiewajmy dla Jana Pawła II sami lub z naszymi bliskimi czy przyjaciółmi.

formularz zgłoszenia