ZAKRĘTKI DLA BASI

Dołącz  do naszej akcji i zbieraj czyste zakrętki plastikowe. Pieniądze z zebranych zakrętek przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Basi, którą wspieramy od dawna.

Zakrętki zbieramy od września 2020 do czerwca 2021 r.
Prosimy przynosić je do wychowawców lub pani pedagog

15 września  2020 to  Międzynarodowy Dzień Kropki

Od 2008 roku obchodzimy“ Międzynarodowy Dzień Kropki”. Ta inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość uczniów, zachęcać ich do tworzenia. Bo niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent, Dzień Kropki jest dobrym pretekstem do pokazania go światu. Jest to ciekawa propozycja na zajęcia w szkole, świetlicy lub warsztatach dla dzieci.

Międzynarodowy Dzień Kropki można obchodzić nie tylko w klasie. Jeśli jesteś rodzicem, razem z dziećmi, możesz zorganizować kropkową zabawę w domu. Sposobów świętowania jest nieskończona ilość, wszystko zależy od pomysłowości.