Rozstrzygnięcie konkursu

W oddziale „0” w ubiegły piątek nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorsko – Muzycznego pt.: ” Moja Ojczyzna, moja miejscowość, mój dom”.

Pomysłodawcą konkursu było Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach. Jako oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole nr 1 zostaliśmy zaproszeni do współorganizacji tego przedsięwzięcia za co bardzo dziękujemy 🙂

Równocześnie konkurs został zorganizowany we wsparciu finansowym Burmistrza Brzeska Tomasza Latochy, Biura Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Brzesku oraz Pełnomocnika ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Z uwagi na wyrównany poziom uczestników wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsce.

Z naszej placówki swoje zdolności recytatorskie i aktorskie zaprezentowało sześcioro z nich: Hanna Cichońska, Wioletta Kramer, Konga Szydłowska, Alicja Wywiał oraz Marcel Popiela i Szymon Wąs. Gratulujemy i dziękujemy za piękne przygotowania zarówno uczestnikom jak i ich Rodzicom.