Działajmy razem

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO  „Działajmy razem”

Konkurs organizowany jest w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu i adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w Gminie Brzesko.

Organizatorami dnia Bezpiecznego Internetu w Gminie Brzeską są:
– Komenda Powiatowa Policji w Brzesku
– Stowarzyszenie Be Active
– Gmina Brzesko

Organizatorem konkursu plastycznego jest Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku, plac Targowy 10, 32-800 Brzesko, tel.: (14) 68 496 60

Pomagamy Marcelkowi!

Polecany

Nasi najmłodsi uczniowie  chcieliby pomóc Marcelkowi Kubali  w jego powrocie do zdrowia.

Dlatego biorą udział w warsztatach, w czasie których pod kierunkiem profesjonalisty wykonują kartki wielkanocne. I wkładają  w to  całe swoje serce. Kompozycje są niepowtarzalne, a każda z nich to małe dzieło sztuki. Wykonane kartki to swego rodzaju cegiełki, dochód z których przeznaczony zostanie właśnie  dla Marcelka.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie : paniom, które prowadzą warsztaty, uczniom, ich rodzicom oraz wychowawcom. Pamiętajmy, że:

„Jeśli my nie będziemy pomagać innym, to któż nam pomoże?”