Warsztaty online

Wizyta klasy 1b
Muzeum Polin w Warszawie

czyli warsztaty online pt.

Stara szafa. Opowieść o ratowaniu

07.04.2021 klasa 1b uczestniczyła w warsztatach online prowadzonych przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie oraz jego wirtualnym zwiedzaniu. Uczniowie w ten sposób mogli poznać niezwykłą, prawdziwą historię o dziecięcej pomocy  w czasie wojny. Bohaterką opowieści była Ala, ich polska rówieśniczka, która razem z mamą i siostrą ukrywała żydowską rodzinę. Ta piękna opowieść uczy dzieci o sile przyjaźni, odwagi i ludzkiej solidarności bez względu na narodowość czy wyznawaną religię.

„Popisz się talentem” – konkurs literacki

Biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów do udziału w konkursie:
„Popisz się talentem 2021”.
Jest to piąta edycja największego polskiego konkursu literackiego
dla uczniów szkół podstawowych!

Więcej informacji znajduje się na Google Dysku w folderze BIBLIOTEKA

7 kwietnia to Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Dzisiaj  obchodzimy święto tych, którzy z wielkim poświeceniem  dbają o nasze zdrowie i przynoszą ulgę w  bólu i cierpieniu.

Z całego serca dziękujemy wszystkim pracownikom przychodni, klinik, szpitali za ich trud, cierpliwość i wielkie serce! Jesteście naszymi bohaterami. DZIĘKUJEMY!