Drzewo posadzone!

W ostatnim tygodniu miesiąca maja dzieci z oddziału ” 0″ zasadziły wspólnie z Panem Jurkiem pierwsze drzewko liściaste na naszym „szkolnym podwórku”. Szczególne podziękowania dla Pani Ewelinki Kuzak za pięknego klona 🤗

PODSUMOWANIE PROJEKTU „DAS BILD DER ANDEREN”

Jest nam bardzo miło poinformować, że ukończyliśmy międzynarodowy projekt „Das Bild der Anderen”, który odbywał się  pod patronatem Instytu Goethego i polegał na wymianie e-maili w języku niemieckim. Z naszej szkoły wzięło w nim  udział łącznie 15 uczniów z klasy z 6a i 8a. W czasie projektu uczestnicy nie tylko poszerzyli znajomość języka niemieckiego,  ale mogli się również dowiedzieć, jak żyją ich rówieśnicy za granicą, a konkretnie w Czechach, w pobliskim mieście   Ostrava.
„Das Bild der Anderen” dał bez wątpienia możliwość poznania innych,  którzy okazali się tacy sami jak my 😊