Mamy certyfikaty

Dzieci z oddziału „0” zakończyły realizację projektów: „Piękna Nasza Polska Cała”, „Magiczna Moc Bajek”, „Dzieci Programują” oraz otrzymały certyfikaty 🙂

Dobre rady na wakacyjne wypady…

… czyli przepis na udane, a przede wszystkim bezpieczne wakacje. Dobrych rad udzielił uczniom z klasy 0 oraz klas pan policjant asp. sztab. Stanisław Gawlik . Nasz gość przypominał: o bezpiecznych zachowaniach nad wodą, w górach i w lesie, w czasie wakacyjnego pobytu w mieście i na wsi. Tłumaczył co należy zrobić w razie niebezpieczeństwa i z czyjej pomocy koniecznie korzystać.

Dziękujemy za dobre rady. Obiecujemy zawsze i wszędzie o nich pamiętać!

Piknik klasowy 1b

22 czerwca 2021r. 1b wybrała się na piknik klasowy zorganizowany przez Rodziców, którzy przygotowali ciasta, mini pizze, zakupili owoce sezonowe oraz dużo picia. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś pysznego.
Na osiedlowym placu zabaw rozłożono koce i stół piknikowy. Był to świetny czas zabawy, odpoczynku oraz integracji zespołu klasowego. Nikt się nie nudził, najważniejsza była radość i dobra zabawa.

Wszyscy poczuliśmy już powiew wakacji…

Wyniki konkursu Stonoga

Dziękujemy uczniom z klas pierwszych za liczny udział
w szkolnym konkursie matematycznym.

I miejsce z maksymalną liczbą punktów zajęli
Martyna Pagacz z 1a i Iwo Kasperski z 1a.
II zajęli miejsce Szymon Dobrogowski z 1a i Filip Malinowski z 1b.
Gratulujemy bardzo wysokich wyników!