Koleżanki i koledzy!

Przygotowujemy się do 🇵🇱 Święta Niepodległości 🇵🇱 dlatego:

• 10.11.2021 obowiązują stroje galowe
  • O godzinie 11.11 w  dniu 10.11.2021 wszyscy śpiewamy hymn państwowy. Klasy wychodzą na korytarz i przy swojej klasie przyjmując stosowną postawę razem śpiewają hymn
  • Klasa 2b przygotowała krótki happening, który będzie można obejrzeć na stronie internetowej szkoły.

Zapraszamy do udziału w XXII edycji Góry Grosza!

Koleżanki i koledzy!

Góra Grosza  to akcja ogólnopolska, w czasie której uczniowie z całej Polski zbierają monety groszowe (1gr, 2gr, 5gr,10gr, 20gr, 50 gr lub  większe nominały). Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza  własną rodziną.

Nasi uczniowie nigdy  nie zawiedli, każdy przynosił tyle, ile mógł – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Termin akcji Góra Grosza w naszej szkole: od 08.11.2021- 17.12.2021

ZAPRASZAMY DO ZBIÓRKI GROSZÓWEK. Nawet najmniejsze nominały zebrane w całość mogą pomóc odmienić smutny los samotnych dzieci!!!

Uwaga! Każda przystępująca do akcji klasa samodzielnie segreguje i liczy zebrane groszówki!