Co艣 si臋 ko艅czy, co艣 zaczyna! 馃槉

Min膮艂 kolejny rok szkolny. Po偶egnali艣my go  od艣wi臋tnie cz臋艣ci膮 artystyczn膮  w wykonaniu klasy 3a i 3b.

聽By艂 to czas wyt臋偶onej pracy, kt贸ra wzbogaci艂a nas wszystkich w nowe do艣wiadczenia, wiedz臋 i cenne umiej臋tno艣ci. Dla uczni贸w klas trzecich zamkn膮艂 si臋 rozdzia艂 edukacji wczesnoszkolnej. Jeszcze tak niedawno kre艣lili pierwsze litery, wyrazy i cyfry. Stawiali swoje pierwsze kroki w olbrzymim oceanie nauki. Dzi艣 ta trzyletnia podr贸偶 dobieg艂a ko艅ca J Nowe wyzwania czekaj膮!

Na uroczystej akademii Pan Dyrektor Piotr Pod艂臋cki wr臋czy艂 nagrody i wyr贸偶niania za udzia艂 w rozlicznych konkursach. Najpilniejsi uczniowie z klas I-III  uhonorowani zostali wpisem do 鈥瀂艂otej Ksi臋gi鈥 oraz nagrodami ksi膮偶kowymi. Tradycyjnie przyznano r贸wnie偶 nagrod臋 鈥炁籥ka Kr贸lowej Jadwigi鈥 dla uczni贸w wyr贸偶niaj膮cych si臋 osi膮gni臋ciami edukacyjnymi i wzorowym zachowaniem.

呕yczymy pogodnych i bezpiecznych wakacji!