NASI GOŚCIE

27 lutego 2018r uczniowie klasy 7b wzięli udział w grze dydaktycznej OIL CITY czyli galicyjskiej gorączce czarnego złota. Grę poprowadziła pani kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Brzesku Alicja Koźmińska, która przedstawiła uczniom zasady gry oraz wprowadziła ich  w  realia dziewiętnastowiecznej Galicji ogarniętej wspomnianą gorączką złota. Zabawa była przednia. Uczniowie podzieleni na 3 osobowe zespoły wcielili się na 2 godziny w rolę galicyjskich przemysłowców:  planowali, inwestowali, kupowali i zarabiali pieniądze. Uczyli się tym samym przedsiębiorczości i zarządzania utworzonymi przez siebie spółkami. Rywalizacja była zacięta i wyrównana.

Dziękujemy pani Alicji za miło i pożytecznie spędzony czas i doskonale prowadzenie tej ciekawej  i emocjonującej gry.