Szkolne Koło Wolontariuszy zaprasza do udziału w akcjach:

• Zakrętki dla Basi

Dołącz  do naszej akcji i zbieraj czyste zakrętki plastikowe.  Pieniądze z zebranych zakrętek przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Basi. Zakrętki zbieramy od września 2019 do czerwca 2020 r. Prosimy przynosić je do pani pedagog.

• Akcja ZNICZ
    „Ojczyzna to ziemia i groby.
    Narody, tracąc pamięć, tracą życie.”

Pamiętamy o tych, którzy swoje życie oddali za to ,abyśmy w pokoju mogli żyć, uczyć się i pracować Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów do zbiorki zniczy, które zapalimy  na grobach żołnierzy poległych w walce o wolność i niepodległość Ojczyzny. Znicze należy przynosić do pani pedagog do dnia 30.10.2019r

• Warto pamiętać o historii

Zapraszamy do udziału w Akcji BohaterON – włącz historię!
    To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej  realizowana pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji jest  upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im  symbolicznych kartek przygotowanych przez dzieci i młodzież.