Konkurs Plastyczny „LOGO JEDYNKI WIDZIANE OCZAMI DZIECKA”

Konkursu Plastycznego „LOGO JEDYNKI WIDZIANE OCZAMI DZIECKA”
Wejdź na stronę internetową http://www.psp1.brzesko.pl sprawdź, jak wygląda logo JEDYNKI i przedstaw je najpiękniej jak potrafisz.

Organizator:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi
ul. Głowackiego 57, 32-800 Brzesko
e-mail: szkola1.brzesko@brzesko.pl

Terminy:

• Dostarczenie prac do sekretariatu szkoły lub drogą pocztową – do dnia 05.03.2021r.

Kategorie wiekowe:

• Oddziały zerowe przy przedszkolach (nie dotyczy oddziału zerowego przy PSP nr 1 w Brzesku).

Cele konkursu:

• Rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci.
  • Umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu plastycznego.
  • Wyłonienie najpiękniej przedstawionego logo PSP nr 1 w Brzesku.

Forma prezentacji pracy konkursowej:

• Stworzenie  pracy plastycznej dowolną techniką.
  • Dostarczenie przez uczestnika jednego projektu w formacie A3 lub A4.
  • Zgłoszenie na konkurs pracy własnej dziecka.
  • Wyeksponowanie najładniejszych prac na wystawie w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1w Brzesku.

Kryteria oceny:

• Zgodność elementów logo z danymi PSP nr1 w Brzesku.
  • Estetyka wykonania.

Nagrody:

• Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody.
  • Decyzja jury jest ostateczna i niepodważalna.
  • Nagrody dla zwycięzców konkursu zostaną dostarczone do placówki, do której uczęszcza dziecko.
  • Informacje o wynikach konkursu i nagrodzonych dzieciach dostępne będą na stronie internetowej szkoły
    i stronie Facebook szkoły w dniu 9.03.2021 roku.

Warunki dostarczenia prac:

• Do pracy (na odwrocie) musi być przyklejona, wypełniona DRUKOWANYMI LITERAMI karta zgłoszeniowa. Podpisanie przez opiekuna prawnego karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział osoby małoletniej w konkursie.
  • Prace należy przesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 05.03.2021r.
  • Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane przez jury.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadsyłanych prac.
  • Prace dostarczone na konkurs przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

Przetwarzanie danych osobowych.

• Administratorem danych osobowych udostępnianych przez uczestników jest PSP nr 1 w Brzesku.
  • Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników niniejszego konkursu będą przez niego przetwarzane w celu:
    a)  realizacji konkursu,
    b) wyłonienia zwycięzców konkursu,
    c) wręczenia nagród.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie udostępnienie uniemożliwia udział w konkursie. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
  • Uczestnik konkursu wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska i wizerunku na stronie organizatora www.psp1.brzesko.pl  i  na Facebooku szkoły.

karta zgłoszenia (plik do pobrania)