Pomagamy Marcelkowi!

Nasi najmłodsi uczniowie  chcieliby pomóc Marcelkowi Kubali  w jego powrocie do zdrowia.

Dlatego biorą udział w warsztatach, w czasie których pod kierunkiem profesjonalisty wykonują kartki wielkanocne. I wkładają  w to  całe swoje serce. Kompozycje są niepowtarzalne, a każda z nich to małe dzieło sztuki. Wykonane kartki to swego rodzaju cegiełki, dochód z których przeznaczony zostanie właśnie  dla Marcelka.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie paniom, które prowadzą warsztaty, uczniom, ich rodzicom oraz wychowawcom. Pamiętajmy, że: „Jeśli my nie będziemy pomagać innym, to któż nam pomoże?”

Warsztaty rękodzieła w 2a

Klasa 2a dorzuciła swoją cegiełkę, aby wspomóc małego Marcelka. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonali przepiękne kartki wielkanocne. Dochód ze sprzedaży wesprze oczywiście zbiórkę pieniędzy na kosztowną operację.
Pani Maria Smaga Nowak poprowadziła te artystyczne warsztaty w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy za profesjonalne materiały oraz poświęcony czas!

😍🤩 Dobro powraca – 12 marca klasa 2b przygotowała kartki cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Marcelka Kubali.

Dziękujemy nieocenionej Pani Marii Smaga Nowak za poprowadzenie warsztatów 🥰