Warsztaty językowe w Krakowie

W piękny, słoneczny poranek klasa 7a wyruszyła na warsztaty do krakowskiej szkoły językowej Accent Language School. Cel jak zwykle ten sam: rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim i niemieckim. Jak widać na zdjęciach, młodzieży towarzyszyły dobre humory 🙂 Może dlatego, że zajęcia były bardzo ciekawe i dawały możliwość wykorzystania szkolnej wiedzy w innej formie. Były elementy rywalizacji, sporo ruchu i najważniejsze…. spontaniczna rozmowa w języku obcym.
Niezmiennie zachęcamy wszystkich nauki języków. Lista argumentów przemawiających za tym nie ma końca….. podróżujemy bez obaw o dogadanie się, poznajemy ludzi z innych krajów, zdobywamy łatwiej wymarzoną pracę i po prostu rozwijamy się!!!

„With languages you are at home anywhere”