I miejsce w konkursie historycznym

Dnia 24.04.2018r  w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” odbyło się uroczyste zakończenie konkursu historycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego

„Na Polu Chwały…– Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej”

Organizatorem i współorganizatorem konkursu było Małopolskie Kuratorium Oświaty, Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Fundacja Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego.

Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice: Julka Sieniatecka kl.2c, która została laureatką tej edycji konkursu uzyskując jako jedyna maksymalną ilość punktów i zajęła  i Marcelina Żurek kl.2c, która została finalistką konkursu.

Dziewczyny!  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.