Pieczemy GOFRY

W piątek w całej szkole pachniało goframi. Uczniowie klasy II samodzielnie zrobili ciasto, a następnie ich wychowawczyni upiekła gofry. Co się działo później sami zobaczcie…

Zabawy na świetlicy z koralikami Pyssla

Nasi najmłodsi nie narzekają na nudę na zajęciach świetlicowych. A wszystko dzięki koralikom Pyssla. Zabawa jest niezwykle kreatywna, doskonali małą motorykę
i umiejętność koncentracji.

Dzieci same tworzą wzory, układy, dobierają kolory, ich wyobraźnia pracuje. W głowie powstają coraz to nowe pomysły, a później ich realizacja.

Kiedy dzieci chwytają dwoma paluszkami mały koralik i umieszczają go w pożądanym miejscu, doskonalą sprawność swojej dłoni – małą motorykę, w dodatku powtarzają tę czynność niezliczoną ilość razy.

Oczywiście proces tworzenia przebiega w ciszy, z dużym skupieniem uwagi, kiedy dzieci realizują swój pomysł.

Dzieci wyszukują i selekcjonują odpowiednie, potrzebne im kolory do danego wzoru.

Aby osiągnąć efekt końcowy, trzeba powtórzyć układanie koralików jeden obok drugiego bardzo wiele razy, a do tego konieczna jest cierpliwość i wytrwałość.

Zapraszamy do obejrzenia naszych kolorowych projektów 🙂

ANDRZEJKI, ANDRZEJKI ……………….

Zapraszamy na dyskotekę ANDRZEJKOWĄ,
która odbędzie się 29.11.2018r (CZWARTEK)w godzinach od 16.00 – 19.00.

Przypominamy :

• Na dyskotece obowiązuje regulamin dyskotek szkolnych
  • Wstęp na dyskotekę 1 zł
  • Uczniowie wpuszczani będą do szkoły od godz.15.45 tylko za zgodami rodziców. Zgody należy przedstawić przy wpuszczaniu do szkoły.

25 listopada obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Proponujemy, aby w dniu 26.11.2018r (PONIEDZIAŁEK) pojawiły się w szkole wszystkie pluszowe, ukochane misie!!!!

Misie, które przyjdą do szkoły dostaną uwagę pozytywną!

GALERYJKA DLA RODZICÓW

22.11.2018 w czasie zebrań z rodzicami prowadziliśmy galeryjkę przygotowaną przez rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły .Dzięki zaangażowaniu ludzi wielkiego serca dysponowaliśmy bogatym asortymentem. W dalszym ciągu zbieramy pieniądze na leczenie Oliwki. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do funkcjonowania galeryjki.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariuszy