Bal gimnazjalny

Dnia 18 czerwca odbył się w naszej szkole bal gimnazjalny, popularnie nazywany „gimbalem”. Cała impreza zaczęła się od części artystycznej, przygotowanej przez p. Katarzynę Licak wraz z trzecioklasistami. Fragment ten miał formę kabaretową, związaną z tematyką szkoły i nie tylko. Można było posłuchać piosenek na melodię „Kolorowych jarmarków”, „Życie jest nowelą”, „Bliska moim myślom”, a także takich utworów jak „Mały książę” czy „To już jest koniec” naturalnie w wykonaniu naszych wspaniałych uczniów. Zostały też złożone podziękowania dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie.

Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego poloneza, który wyszedł doskonale. Dziękujemy p.Marii Nowak za czasochłonny trening 🙂  Koniecznie trzeba w tym miejscu wspomnieć, że wszyscy nasi uczniowie wyglądali zjawiskowo- dziewczyny w kreacjach balowych, obowiązkowo w butach na obcasie, w pięknych fryzurach i makijażach, a chłopcy w eleganckich garniturach.

Po części oficjalnej był czas na poczęstunek i zregenerowanie sił, potem na sesje zdjęciowe i wreszcie długo wyczekiwaną dyskotekę z DJ. Już przy pierwszych dźwiękach muzyki sala zapełniła się roztańczonymi trzecioklasistami, których poniosła radość zabawy.

Ta ostatnia, tak żywiołowa impreza naszych uczniów z pewnością pozostanie miłym wspomnieniem po trzyletniej nauce w gimnazjum 🙂

zdjęcia