Finaliści konkursów przedmiotowych

„Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem”
Nick Vujicic

Czas na podsumowanie tegorocznych Małopolskich Konkursów Kuratoryjnych, a działo się w tym roku dużo.  Łatwo nie było… Uczniowie zmierzyli się z zadaniami na etapie szkolnym z zakresu podstawy programowej z danego przedmiotu. Do etapu rejonowego i wojewódzkiego w krótkim czasie należało opanować materiał rozszerzony szkoły średniej i przeczytać setki stron artykułów popularnonaukowych.

W marcu niecierpliwie czekaliśmy na wyniki… No i udało się… biorąc pod uwagę fakt, że ten rok, jeżeli chodzi o trudność testów, liczbę laureatów i finalistów był naprawdę wyjątkowy.

Co tu pisać więcej – pomimo wielu przeciwności „Jedynka” znów górą!!!

A oto wielka piątka z „Jedynki”:

Oliwia Olchawa – finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów
(opiekun – M. Góra)

Justyna Wołek – finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych (opiekun – M. Góra)

Piotr Brożyna – finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych   (opiekunowie – B. Gurgul, M. Góra)

Szymon Kuś – finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych      (opiekun – M. Sułek)

Patryk Szwed – finalista Małopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych (opiekun – J. Kelner – Sukiennik)

Tegorocznym finalistom i ich opiekunom gratulujemy. Czekamy na następców…