Coś się kończy, coś zaczyna! 😊

Minął kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy go  odświętnie częścią artystyczną  w wykonaniu klasy 3a i 3b.

Był to czas wytężonej pracy, która wzbogaciła nas wszystkich w nowe doświadczenia, wiedzę i cenne umiejętności. Dla uczniów klas trzecich zamknął się rozdział edukacji wczesnoszkolnej. Jeszcze tak niedawno kreślili pierwsze litery, wyrazy i cyfry. Stawiali swoje pierwsze kroki w olbrzymim oceanie nauki. Dziś ta trzyletnia podróż dobiegła końca J Nowe wyzwania czekają!

Na uroczystej akademii Pan Dyrektor Piotr Podłęcki wręczył nagrody i wyróżniania za udział w rozlicznych konkursach. Najpilniejsi uczniowie z klas I-III  uhonorowani zostali wpisem do „Złotej Księgi” oraz nagrodami książkowymi. Tradycyjnie przyznano również nagrodę „Żaka Królowej Jadwigi” dla uczniów wyróżniających się osiągnięciami edukacyjnymi i wzorowym zachowaniem.

Życzymy pogodnych i bezpiecznych wakacji!