Udział w Gali Finałowej XII edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

25 stycznia 2023r w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji  małopolskiego konkursu „Odblaskowa szkoła”.

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 3700 szkół podstawowych. W ramach akcji uczniowie prowadzili  różnorodne działania przewidziane regulaminem konkursu: konkursy plastyczne i literackie, happeningi, pokazy mody, testy wiedzy,  działania edukacyjne wśród seniorów, tworzyli piosenki i filmy o tematyce bezpieczeństwa na drodze.

Nasza szkoła już od wielu lat bierze udział we wspomnianym konkursie, w tegorocznej edycji byliśmy najlepszą szkołą w powiecie brzeskim i stąd zaproszenie na galę finałową.

Po  podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród mieliśmy okazję obejrzeć występ zespołu Golec uOrkiestra, który wykonał najpiękniejsze kolędy i pastorałki polskie.

„Odblaskowa Szkoła” jest organizowana przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu drogowego, Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie i Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego