Koncert kolęd i pastorałek

23 stycznia o godz. 17 miało miejsce w naszej szkole  niecodzienne wydarzenie – wieczór kolęd i pastorałek. Cieszyliśmy  się z licznej  obecności przybyłych gości:  rodziców, babć, dziadków, sympatyków naszej szkoły, a przede wszystkim młodych artystów, których na scenie pojawiło się ponad stu.  Swoją obecnością zaszczycili: nas pan burmistrz Tomasz Latocha,  Ks. Prałat Józef Drabik oraz przewodniczący jury szkolnego  konkursu –  pan Krzysztof Szydłowski.  Gwiazdami wieczoru byli nasi młodzi artyści –  laureaci szkolnego konkurs kolęd i pastorałek  oraz chór szkolny Kolorowe nutki przygotowany przez panią Iwonę Mikołajek. Obok tradycyjnych kolęd pojawiły się też współczesne pastorałki prezentowane wokalnie jak i instrumentalnie przez młodych wykonawców. Koncert niezwykle subtelnie i ciepło prowadziła pani Anna Klimek. O dobrą akustykę , brzmienie zadbali pan dyrektor Piotr Podłęcki oraz pan Daniel Pabian.  Dzięki pięknym dekoracjom, scenografii przygotowanej przez  zespół nauczycieli pod kierunkiem pani Joanny Kołodziej,  poczuliśmy na nowo klimat i nastrój świąteczny. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do organizacji tego koncertu. Gratulujemy wszystkim wykonawcom za  entuzjazm,  wspólne przeżywanie wzruszeń,  radości jaką niosą kolędy, szczególnie wykonywane przez  dzieci.