JASEŁKA W WYKONANIU DZIECI  Z ODDZIAŁU „0”
PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1
W BRZESKU

DROGIE DZIECI I DRODZY RODZICE

Dobiegający końca grudzień był dla nas wszystkich szczególnym czasem. Czasem przedświątecznych porządków, zakupów i krzątaniny. Był to czas pracowitych i zarazem miłych przygotowań i oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia.

Dla dzieci jest to czas wielkiej radości, niespodzianek i przeżyć- które często zapadają w pamięci na całe dorosłe życie……któż z nas nie pamięta oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, choinkę, prezenty…

I chociaż już za Nami tegoroczny Wieczór Wigilijny oraz Święta Bożego Narodzenia, to jednak atmosfera tych Świąt  nadal trwa i jest to dobry moment, aby wspólnie z najbliższymi móc jeszcze raz na nowo przeżyć te ważne wydarzenie, jakim było Narodzenie Syna Bożego – Jezusa Chrystusa.

Dlatego też jest nam bardzo miło zaprosić wszystkich do rodzinnego oglądania przedstawienia jasełkowego w wykonaniu dzieci z oddziału „0”. Twórzmy więc nadal świąteczny nastrój i wysłuchajmy świątecznego kolędowania najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Pragniemy również złożyć Państwu oraz Waszym dzieciom Noworoczne Życzenia: zdrowia, radości i spokoju oraz Błogosławieństwa Bożego od Małej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku 2021!!

Życzą dzieci z oddziału „0” wraz z wychowawczyniami