„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają…”

4 grudnia do oddziału 0 zawitał długo oczekiwany gość- Mikołaj! Dzieci tego dnia ubrane były w czerwone stroje, czapeczki i przygotowały dla Mikołaja kilka niespodzianek. Recytowały wierszyki, śpiewały piosenkę, a na koniec zatańczyły mikołajkowy taniec. Święty Mikołaj obdarował wszystkich prezentami. Na twarzach dzieci malowała się radość, przejęcie oraz nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dziękujemy anonimowemu sponsorowi za klocki dla dzieci z oddziału 0 🙂

Mikołajki w klasie 3a

Dzisiejsze zajęcia różniły się znacznie od codziennych lekcji. Dzisiaj w klasie 3a obchodziliśmy mikołajki. Poznaliśmy biografię prawdziwego świętego Mikołaja oraz historię tego wyjątkowego święta. Oglądaliśmy filmy, rozwiązywaliśmy zagadki i quizy, losowaliśmy swoje wymarzone prezenty poprzez „koło prezentów”. Było dużo zabawy i sporo uśmiechu 🙂