Kocham Cię, Jedynko

[youtube]https://youtu.be/YS0_zdYUOy8[/youtube]

Pod takim hasłem odbyły się tegoroczne Dni Otwarte naszej szkoły. Mieliśmy wielu gości, których z uśmiechem na ustach witał orszak królowej Jadwigi-patronki PSP1 w Brzesku.

O godzinie 17-15 wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej, która tego dnia wyglądała wyjątkowo, dzięki efektownej i kolorowej dekoracji, powitał pan dyrektor Piotr Podłęcki oraz para prowadzących spotkanie uczniów-Julia Wawryka i Oskar Hudy.

Wśród przybyłych w mury naszej szkoły gości znalazł się również zastępca Burmistrza Brzeska – pan Jerzy Tyrkiel.

Imprezę zaczęliśmy od pokazu prezentacji multimedialnej, która zobrazowała, za co kochamy naszą szkołę. Znalazły się w niej zdjęcia dowodzące, że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1  łączy nowoczesność z tradycją, jest miejscem intensywnej i owocnej nauki, ale także oferuje wiele ciekawych rozrywek, daje możliwość rozwijania talentów, pomocy potrzebującym i nawiązywania przyjaźni. Prezentację dopełniło wystąpienie pana dyrektora, który przypomniał historię naszej szkoły oraz zapoznał z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Wśród propozycji znalazły się dwie klasy z poszerzonymi zajęciami-językowa oraz humanistyczno-artystyczna.