Rok szkolny 2017/ 2018 już za nami!

Nadeszło zakończenie roku szkolnego. To dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud  nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca miły czas wakacyjny.

Podczas dzisiejszej uroczystej akademii obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu klasy 2b oraz 2c nawiązujący do codzienności szkolnej. A w szkole – cytując fragment przedstawienia – „diabelsko nudno i źle bywać może, lecz bez niej sto razy i nudniej, i gorzej!” 🙂

Podczas akademii Pan Dyrektor Piotr Podłęcki wręczył uczniom medale Królowej Jadwigi, nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, tematycznych i sportowych. Wielu z naszych Pierwszoklasistów zostało wpisanych do Złotej Księgi. To wyróżnienie za bardzo dobre osiągnięcia na początku ich drogi edukacyjnej. Brawo!

Serdecznie gratulujemy wszystkim sukcesów – tych małych i dużych!!!

Dzisiejszy dzień to jednak nie tylko podsumowanie roku szkolnego. Dla dwojga nauczycieli naszej szkoły to również podsumowanie wieloletniej, jakże oddanej pracy z dziećmi i młodzieżą. Pani Dorota Kwaśniak oraz Maria Rojek kończą pracę zawodową i przechodzą na emeryturę. Były podziękowania od dyrekcji i nauczycieli, łzy wzruszenia oraz muzyczny upominek od uczniów- piosenka: „Dni, których nie znamy”. Gościnnie wystąpił pan Tomasz Mika – absolwent naszej szkoły.

Wszystkim życzymy udanych, BEZPIECZNYCH wakacji –
pełnych słońca i pozytywnej energii 🙂

zdjęcia