Gang Fajniaków w klasie 3a

Klasa 3a bierze udział w Akcji „Gang Fajniaków – Szkolne przygody Fajniaków”. Na dzisiejszych zajęciach uczniowie poznali jeden z żywiołów – Powietrze. Na początku lekcji przypomnieli sobie zasady segregacji odpadów, później rysowali i wykonywali szereg doświadczeń, mających na celu poznanie właściwości powietrza. A wszystko to z bohaterami opowiadania Marcina Przewoźniaka ” Gang Fajniaków i miasto marzeń” w tle. Zostały jeszcze trzy żywioły – uczniowie już nie mogą się doczekać na kolejne zajęcia.

Podsumowanie konkursu na recenzję książki

Biblioteka szkolna dziękuje uczniom, którzy wzięli udział w konkursie na recenzję ulubionej książki.
Wyróżniona
praca została napisana przez Jonasza Sowę z klasy 8, natomiast 1. miejsce zajęła Hanna Pączek z klasy 6. Polecamy lekturę zwycięskiej recenzji książki „My secret YouTube life” zarówno młodzieży, jak i opiekunom. Mamy nadzieję, że zachęci ona do sięgnięcia po tę pozycję.

Gratulujemy wszystkim, którzy przysłali prace konkursowe!