Koleżanki i koledzy!

25 listopada, podobnie jak co roku  zapraszamy do szkoły Wasze pluszaki. Tym razem będą towarzyszyć nam w zdalnym nauczaniu. I uczyć  się razem z nami.

Zapraszamy misie do wirtualnej szkoły!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w zerówce

W 21- go  listopada (w sobotę) obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie klas starszych pozdrawiali się za pośrednictwem Internetu,natomiast  dzieci z oddziału „0” mogły to zrobić osobiście. Jak? Zobaczcie sami 🙂

BOHATERON 2020 – warto pamiętać o historii

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku.
W ramach tegorocznej edycji BohaterON uczniowie klasy 8a i 6a uczestniczyli w lekcjach poświęconych tematyce powstania warszawskiego przeprowadzonych na podstawie materiałów udostępnionych przez organizatorów kampanii: obejrzeliśmy zdjęcia i urywki Kronik powstania warszawskiego, wysłuchaliśmy fragmentów książki autorstwa Michała Rusinka pt. „Zaklęcie na W”, poznaliśmy historię wybranych powstańców, odbyliśmy wirtualny spacer po Muzeum Powstania Warszawskiego. Wyposażeni w wiedzę na temat powstania uczniowie naszej szkoły przygotowali przepiękne kartki, laurki, z których miały być przygotowane pamiątkowe albumy i przesłane dla powstańców. Niestety z powodu pandemii nie mogliśmy tego uczynić, ale zrobiliśmy to w formie elektronicznej.