Ślubowanie klas pierwszych

Trzynastego października uczniowie  klasy 1a i klasy 1b zostali włączeni do uczniowskiej braci PSP nr1. Na jesiennie udekorowanej sali, z gracją uroczystość  poprowadził Kornel Łoboda oraz Oliwia Ledzińska. W  części artystycznej  złożonej z licznych   wierszy  i piosenek o gotowości bycia uczniem, wystąpili odważnie pierwszoklasiści ze specjalnie wybranymi na tę okazję utworami  poezji i muzyki.

Po  wypowiedzeniu ważnych słów Ślubowania pierwszoklasiści w obecności Rodziców,  zostali  pasowani ołówkiem na uczniów  przez Pana Dyrektora Piotra Podłęckiego.

W  klasach odbyły się poczęstunki, wspaniale  przygotowane przez rodziców. Nie zabrakło i szkolnych  prezentów dla najmłodszych uczniów (rożków obfitości, biretów).

I jak tu nie chodzić do takiej szkoły..? Oby ta szczera radość bycia prawdziwym uczniem towarzyszyła pierwszoklasistom przez długie osiem lat nauki.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej podczas akademii zostały złożone również życzenia dla całego grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji. Pan dyrektor powiedział o ważnej roli nauczyciela w kształtowaniu młodego pokolenia. Nagrodzonym nauczycielom wręczył pamiątkowe dyplomy.