DYŻUR WAKACYJNY

oddziału przedszkolnego „0”
przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
w okresie dyżuru wakacyjnego od 15.07.2024 do 28.07.2024

1. Do 15 maja 2024 r. należy zgłosić wolę uczęszczania dziecka do swojego Przedszkola wg harmonogramu ustalonego przez Organ Prowadzący.

2. W okresie od 15 maja do 31 maja 2024r. przyjmowane będą zapisy dzieci z innych przedszkoli Gminy Brzesko na wolne miejsca. Decyduje kolejność złożenia kompletnej dokumentacji.

3. Praca oddziału przedszkolnego „0” odbywać się  będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.

4. Rodzice wnoszą opłatę za wyżywienie dziecka w oddziale przedszkolnym „0” w terminie do 15 sierpnia 2024r.

5. Do 21 czerwca 2024r. należy złożyć w oddziale przedszkolnym „0” porozumienie na dyżur wakacyjny

Spacer po lesie

Klasa 4a wybrała się na odkrywczy spacer po ścieżce Lasu Szczepańskiego. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o przyrodzie i leśnych mieszkańcach 🐾🍄🐗🐍🐇🐸🐿️ Uczniowie byli też świadkami spotkania ze zwierzętami, nauczyli się, jak prawidłowo mierzyć drzewa 🌳📐📝 oraz przy pomocy leśnego klucza „Czyj to liść” dowiedzieli się, jak poprawnie rozpoznawać gatunki drzew 🌳🌲📖🔎

Trzeba przyznać, że poszło Im świetnie ✅👏Dziękujemy za spotkanie p. Markowi Oryńczakowi z Nadleśnictwa Brzesko i nie możemy się doczekać kolejnych leśnych przygód.