Karykatury PATRONÓW ROKU 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie „Karykatury patronów roku 2023”

Zasady Konkursu:
W Konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4 – 8  PSP nr1 w Brzesku. Zadaniem jest wykonanie karykatury patrona roku 2023 dowolną techniką (rysunek, malarstwo, grafika, grafika komputerowa, kolaż itp.) na kartce o formacie A3.

Praca powinna zawierać:

• imię i nazwisko portretowanej postaci (wkomponowane w pracę)
  • lata życia danej osoby
  • mile widziany charakterystyczny dla niej cytat.

Podpisane karykatury (imię, nazwisko, klasa) należy przynieść
do biblioteki szkolnej do 28.04.2023r.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Z życzeniami u Sióstr Służebniczek i podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Brzesku

Święta to taki czas, kiedy szczególnie możemy pokazać nasze dobre serca. Tak właśnie uczyniły dzieci z oddziału „0” wraz z rodzicami. Podczas zajęć otwartych wszyscy wykonali kartki wielkanocne, które zostały zaniesione wraz z koszem czekoladowych słodkości do Domu Pomocy Społecznej Sióstr Służebniczek w Brzesku. Siostry „Anioły” wraz z podopiecznymi i pracownikami przyjęły delegację grupy z ogromną radością i wdzięcznością. Dziękujemy za to wyjątkowe dla nas wszystkich spotkanie.