Wycieczka do teatru

1 marca – klasy drugie udały się na niezapomnianą wycieczkę do Teatru Ludowego, aby podziwiać spektakl „Pippi” na podstawie kultowej książki Astrid Lindgren. Dzieci były zachwycone widowiskiem, pełnym barwnych scenografii, energetycznych piosenek i dowcipnych dialogów. Bohaterka o niesfornym usposobieniu, niezwykłych umiejętnościach i ogromnym sercu podbiła serca naszych uczniów.

Widok kolorowych włosów Pippi, jej śmiałych pomysłów i przygód, sprawił, że dzieci z uśmiechem na twarzy opuszczały teatr. Wizyta w Teatrze Ludowym nie tylko dostarczyła naszym uczniom radości i rozrywki, ale także zainspirowała ich do marzenia o przyjaźniach tak barwnych i niezwykłych jak świat stworzony przez Astrid Lindgren. To z pewnością była jedna z tych wycieczek, które na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów!