„Mam Talent” z okazji pierwszego dnia wiosny 🌞🌷🪻☘️

Z okazji pierwszego dnia wiosny,z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekunów odbył się w naszej szkole konkurs „Mam Talent”. Uczniowie najpierw przystąpili do castingu, który odbył się na świetlicy szkolnej a następnie w piątek 22 marca odbył się finał na sali gimnastycznej. Do finału zakwalifikowało się 10 występów. Były to występy taneczne,muzyczne,wokalne, recytatorskie a nawet sztuczki magiczne 😊🤩Uczniowie pokazali,jak wiele talentów posiadają 😊Komisja konkursowa nagrodziła trzy występy (choć wszystkie były niesamowite 🤩)

Zwycięskie statuetki otrzymali:
Hubert Buczak z kl.4a 🏅👏🎹
Kornelia Świątkowska z kl.7 🏅👏🎤
Zespół Paszteciki z klasy 5b: Zofia Kordaś,Oksana Łoboda,Lena Pabian 🏅👏💃
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i zapału do rozwijania swoich pasji i zainteresowań 😊🤩💪⛹️🤸🏋️🤹💃🎸🎺🥁🎤

Mini Redakcja pracuje

W naszej szkole od lutego br. trwają zajęcia MINI REDAKCJI, która współpracuje z Fundacją Neli – Małej Reporterki.W lutym uczniowie klasy 4a spotkali się z Nelą podczas webinaru. Ćwiczyli wówczas dziennikarstwo wizualne i uczyli się tworzyć piękne notatki. Marzec, dla naszej MINI REDAKCJI, był miesiącem żbika. Dziewczyny robiły karty do czasopisma, na których porównywały żbika z kotem domowym oraz odwiedził nas p. Marek Oryliczak- pracownik Nadleśnictwa Brzesko. Opowiedział on o tym, czym charakteryzuje się żbik, gdzie go można spotkać i odpowiedział na wiele pytań. To było ciekawe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy.