Ogłoszenie wyników Gminnego Konkursu Fotograficznego TO ZDJĘCIE POPRAWI CI HUMOR

Dnia 19 marca 2024 roku rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny ph. To zdjęcie poprawi Ci humor.  Inspiracją do jego zorganizowania był Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa, z którego PSP nr 1 w Brzesku otrzymała wsparcie na zakup książek do szkolnej biblioteki.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci książką, promocja bibliotek, popularyzacja czytelnictwa poprzez zainteresowanie grafiką książki, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, zachęcenie do rozwijania fotograficznego hobby.

Zwycięzcami w kategorii klas 1 – 4 zostali:

I miejsce – Eliza Kraj kl. 1 PSP 1 w Brzesku
II miejsce – Jan Sumara kl. 3 PSP 3 w Brzesku
III miejsce – Emilia Gzyl kl. 1 PSP 3 w Brzesku
Wyróżnienie otrzymuje Marcelina Anioł kl. 2 PSP 1 w Brzesku.

Zwycięzcami w kategorii klas 5 – 8 zostali:

I miejsce – Julia Kura ZSP w Brzesku
II miejsce – Amelia Rudnik PSP w Buczu
III miejsce – Juliusz Madej PSP 1 w Brzesku
Wyróżnienie otrzymuje Miłosz Chudyba PSP w Szczepanowie.

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Brzesku 04.04.2024r. o godz. 9:00.. Z opiekunami laureatów konkursu będziemy kontaktować się telefonicznie w poniedziałek 25.03.24.

Wszystkie zdjęcia będzie można obejrzeć na pokonkursowej wystawie 04.04.24r.

Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.