Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

Jak bezpiecznie przejść przez ulicę? Po co nosić odblaski? Pod jakim numerem telefonu szukać pomocy? Na te i inne pytania odpowiadali uczniowie z klas 1a i 1b podczas Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Nauka prawidłowych zachowań na drodze poprzez zabawę i rywalizację drużynową okazała się dla dzieci niezwykle emocjonująca!😊

Jesienne biegi sztafetowe

23 września nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Jesiennych biegach sztafetowych organizowanych w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczynki zajęły VI miejsce, natomiast chłopcy V. Obie sztafety ambitnie walczyły o podium do ostatnich sekund.

7 października to Światowy Dzień Uśmiechu

Święto uśmiechu obchodzone jest od 1999 roku w  pierwszy piątek października.  Każdy z was kojarzy symbol uśmiechniętej buźki, tzw. „smiley face”.  Światowy Dzień Uśmiechu ma nam przypomnieć o tym, że warto dostrzec drugiego człowieka i zwyczajnie się do niego uśmiechnąć, czyniąc świat piękniejszym.

usmiech

„Jeśli zobaczysz kogoś bez uśmiechu daj mu jeden ze swoich” (autor nieznany)