Bądź bezpieczny na drodze

To tytuł happeningu, a zarazem przesłanie, które 12 października 2022r. uczniowie klasy 3b skierowali do swoich koleżanek i kolegów zgromadzonych licznie na sali gimnastycznej PSP nr1.

Uczniowie propagowali świadome i bezpieczne zachowania na drodze. Zachęcali do korzystania przez dzieci z elementów odblaskowych, które pomagają w ograniczaniu zagrożeń w ruchu drogowym.

Happening został przygotowany w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”

Odblaskowy pokaz mody

12 października w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Przedstawiciele oddziału „0” oraz klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w pokazie odblaskowej mody. Łącznie swoje odblaskowe kostiumy zaprezentowało dwudziestu uczniów. Można było zobaczyć różne stylizacje – klasyczne, sportowe i eleganckie, ale oczywiście w każdej znalazły się elementy odblaskowe tak bardzo ważne  dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Wszystkie stroje bardzo się podobały publiczności, która nagrodziła fantastyczne modelki i modele gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom 😊