Konkurs z języka angielskiego

Dnia 25 października odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego LEON, w którym wzięło udział 26 uczniów z naszej szkoły. Konkurs miał formę testu wielokrotnego wyboru, i był oparty na programie nauczania języka angielskiego dla poszczególnych etapów edukacji. Teraz pozostaje czekać na wyniki i życzyć wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia.:)

Nasze pierwsze wspólne wyprawy!

Sądecki Bartnik w Stróżach to urokliwe miejsce w Małopolsce, które mogli odwiedzić  uczniowie z klas 1a i 1b  podczas pierwszej szkolnej wycieczki edukacyjnej.

Warsztaty robienia świec, wizyta w wiejskiej zagrodzie, degustacja miodów,  teatrzyk czy andrzejkowe animacje to tylko niektóre z punktów programu naszej wspaniałej edukacyjnej przygody.

Bezcenna wartość wycieczek szkolnych to integracja, pozytywne emocje, nauka przez zabawę, kontakt z naturą i … niezapomniane wspomnienia!

Wycieczka klas trzecich do Wieliczki

26 października klasy: 3a i 3b udały się do Kopalni Soli w Wieliczce. Przenieśliśmy się głęboko pod ziemię i wędrowaliśmy solnymi korytarzami podziwiając magiczny świat. Pokonaliśmy około 800 schodów, z czego 320 na samym początku. Poznaliśmy wielowiekową historię zabytku, który w 1978r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka była również doskonałą okazją do integracji klasy i aktywnego spędzania czasu.